Kompleksowe Usługi Informatyczne

Dostawy sprzętu elektronicznego wiodących producentów. Sieci LAN, WAN, WiFi, VoIP. Okablowanie strukturalne. Systemy dostępowe i alarmowe. CCTV. Systemy zasilania awaryjnego. Systemy PPOŻ. Systemy multimedialne, audiowizualne i nagłośnieniowe. Dostawy oryginalnych materiałów eksploatacyjnych do urządzeń drukujących. Sprzedaż oprogramowania. Utrzymanie ciągłości działania systemów. Doradztwo.

Dzięki współpracy z dużą liczbą dystrybutorów sprzętu IT w Polsce, jesteśmy w stanie dostarczyć praktycznie każdy produkt oferowany oficjalnie na naszym rynku.

Jako firma posiadamy certyfikat na instalacje i wdrażanie profesjonalnych systemów dozoru IP Cam firmy AirLive/OvisLink Corp.

Tematyka usług obejmuje projektowanie, budowanie oraz instalację i wdrożenia systemów okablowania strukturalnego, logicznego i teletechnicznego.

Posiadamy certyfikaty i uprawnienia do instalacji okablowania elektrycznego NN, WN i dedykowanego.

Gwarantujemy poprawność wykonania prac dzięki certyfikowanym pomiarom, które wykonujemy we własnym zakresie.

Zapewniamy wieloletnie okresy gwarancji i wsparcia serwisowego na wykonywane usługi.

Nasze prace cechuje wysoka jakość, staranność i estetyka wykonania zgodna z polskimi i europejskimi normami oraz wymogami.

Dla wygody naszych klientów godziny prac naszych specjalistów sa dostosowane do dowolnej pory dnia lub nocy 7 dni w tygodniu.

Staramy się dostarczać i utrzymywać w gotowości efektywne i stabilne rozwiązania technicznie, ekonomicznie opłacalne i zgodne z interesami klientów.

Wykonujemy projekty i budujemy instalacje w oparciu o sprawdzonych producentów okablowania i podzespołów instalacyjnych firm NEXANS, Molex Premise Networks, KRONE, SCHRACK, ERICSSON, Panasonic i Aavaya.